Петриківський обласний геріатричний пансіонат

2023 рік
Обґрунтування техн. та якісних х-к предмета закупівлі, розміру бюдж. признач., очікуваної вартості предмета закупівлі Підгузки для дорослих Dailee.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Петриківський обласний геріатричний пансіонат, 47720, с.Петриків, вул.Зелена, 15, код за ЄДРПОУ — 03562589; категорія замовника — Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої Ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі".

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Підгузки для дорослих Dailee згідно класифікатора: ДК 021:2015 – код 33750000-2 Засоби для догляду за малюками.

 3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-03-001634-a ЗЦП

 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі базуються на вимогах замовника та тривалому досвіді закупівлі товару такого типу. Зокрема:

Товар іноземного виробництва та зареєстрований як медичні вироби. Товар повинен бути належним чином зареєстрованим в Україні.

Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Medium 30 – 200 уп.

Відповідність ДСТУ/ГОСТ або іншим стандартам-яким саме: ДСТУ 4388:2005
Бренд: Dailee
Розмір: Medium (2)
Охоплення талії від: 80
Тип підгузків: Підгузки
Стать: Універсальні
Кількість використань: Одноразові
Кількість одиниць в упаковці: 30
Охоплення талії до: 120

Поглинальна здатність : 2400мл.

Підгузники для дорослих дихаючі Dailee Care Super Large 30 – 260 уп.

Відповідність ДСТУ/ГОСТ або іншим стандартам-яким саме: ДСТУ 4388:2005
Бренд: Dailee
Розмір: Large (3)
Охоплення талії від: 100
Тип підгузків: Підгузки
Стать: Універсальні
Кількість використань: Одноразові
Кількість одиниць в упаковці: 30
Охоплення талії до: 150

Поглинальна здатність : 2600мл.

 

Постачання товару, що є предметом закупівлі, здійснюється транспортом та за рахунок Постачальника за адресою Замовника (Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с.Петриків, вул.Зелена, 15) протягом 2 робочих днів з дня отримання заявки. Постачання товару повинно здійснюватися Учасником безпосередньо у приміщення, визначене адміністрацією отримувача (Петриківський обласний геріатричний пансіонат). Строк поставки: ОДНІЄЮ партією, з дня підписання договору, не пізніше, ніж 30.11.2023 року.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення затверджений головним розпорядником коштів, а саме: Департаментом Соціального захисту населення Тернопільської ОДА, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2023 рік.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі згідно з оголошенням: 210000,00 грн. з ПДВ. Під час визначення очікуваної вартості цієї закупівлі Замовником було здійснено моніторинг (аналіз) цін на ринку, аналіз прас-листів  імовірних постачальників, шляхом використання загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах компаній-виробників, великих торгівельних мереж), інформації з електронної системи закупівель “ProZorro”.

Повний текст