Петриківський обласний геріатричний пансіонат

2024 рік
Хек свіжозаморожений, тушки

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі
Хек свіжозаморожений, тушки за ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Замовника у закупівлі хека свіжозамороженого для належної організації харчування в геріатричному пансіонаті у 2024 році.

Замовник: Петриківський обласний геріатричний пансіонат

Код ЄДРПОУ: 03562589

Вид процедури: Запит ціни пропозиції

 Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-08-002488-a

 Предмет закупівлі: Хек свіжозаморожений, тушки за ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.

 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Тушки хека, вагою не менше 300 гр., та не більше 500 г., довжина не менше 20 см., зовнішній вигляд: патрана, без голів, з видаленим хвостовим плавцем. Поверхня риби: ціла, рівна, чиста, не деформована, природного кольору без льодяної глазурі та снігу. Консистенція м’язів: щільна. Запах після розморожування: притаманний свіжій рибі без сторонніх запахів. Тип заморозки: риба свіжоморожена, сухої заморозки IQF, заморожена не більше одного разу. Присутність льоду: не допускається. Без згустків чи слідів крові. Упаковка повинна бути міцною, чистою, сухою, без стороннього запаху й порушення цілісності. Без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

Очікувана вартість предмета закупівлі: складає 621000,00 грн. з ПДВ і визначена відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275) виходячи з моніторингу цін на ринку таких товарів. Під час визначення очікуваної вартості закупівлі Замовником проаналізовано інформацію про ціни даного товару, яку отримали: - аналізом прас-листів імовірних постачальників; - шляхом використання загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах компаній-виробників, великих торгівельних мереж м. Тернополя); - інформації з електронної системи закупівель “ProZorro” (закупівель з аналогічним предметом закупівлі);-враховуючи середні споживчі ціни на товари у 2023 році (жовтень, листопад), оприлюднені Державною службою статистики у 2023 році за посиланням https://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2018/ct/sctp/Arch_sctp_u.htm та виконання «Натуральних добових норм харчування в інтернат них установах для громадян похилого віку та інвалідів, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації сфери управління Мінсоцполітики», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. №324. 

Розрахунок проводиться на основі середньої річної кількості мешканців Петриківського обласного геріатричного пансіонату (180 чоловік), враховуючи добові норми харчування. Необхідна кількість продукції: 4600 кг.

Щодо розміру бюджетного призначення: відповідно до статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. При визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховуватись, зокрема виходячи із потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо.

У Петриківському обласному геріатричному пансіонаті очікується затвердження кошторису на 2024 рік в якому, зокрема, передбачаються видатки на продукти харчування.

Повний текст