Петриківський обласний геріатричний пансіонат

2024 рік
Порошок для чищення, засіб для миття вікон, знежирювач для кухонних поверхонь, гель для миття посуду за ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення.

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі Порошок для чищення, засіб для миття вікон, знежирювач для кухонних поверхонь, гель для миття посуду за ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення.

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Замовника у закупівлі продукції для чищення (побутової хімії) для дотримання належного санітарно-гігієнічного стану приміщення пансіонату.

Замовник: Петриківський обласний геріатричний пансіонат

Код ЄДРПОУ: 03562589

Вид процедури: запит ціни пропозиції (ЗЦП)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-012408-a

 Предмет закупівлі: Порошок для чищення, засіб для миття вікон, знежирювач для кухонних поверхонь, гель для миття посуду.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Постачання товару партіями, 1 раз/міс., протягом 2024 року. Товари, що постачаються, повинні мати необхідні копії сертифікатів якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або інший подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України, інше (за наявності). Учасник на етапі поставки товару повинен надати чинні документи, що підтверджують якість товару, що постачається (сертифікат виробника який підтверджує відповідність показників якості вимогам стандартів і технічних вимог). Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології, санітарно-гігієнічним вимогам. Товар повинен бути новим. Термін придатності: повинен бути вказаний на упаковці. Товар, який постачається, не перебував в експлуатації, терміни та умови його зберігання не порушені. Упаковка товару повинна бути не пошкоджена, з необхідними реквізитами виробника.

Очікувана вартість предмета закупівлі: складає 56640,00 грн. з ПДВ і визначена відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275) виходячи з моніторингу цін на ринку таких товарів. Під час визначення очікуваної вартості закупівлі Замовником проаналізовано інформацію про ціни даного товару, яку отримали: - аналізом прас-листів імовірних постачальників; - шляхом використання загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах компаній-виробників, великих торгівельних мереж м. Тернополя); - інформації з електронної системи закупівель “ProZorro” (закупівель з аналогічним предметом закупівлі);-враховуючи середні споживчі ціни на товари у кінці 2023 року.

Щодо розміру бюджетного призначення: відповідно до статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. При визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховуватись, зокрема виходячи із потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо.

У Петриківському обласному геріатричному пансіонаті затверджено кошторис на 2024 рік в якому, зокрема, передбачаються видатки на продукцію для чищення.

Повний текст