Петриківський обласний геріатричний пансіонат

2024 рік
Цибуля ріпчаста, жовта, вищого товарного сорту за ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі Цибуля ріпчаста, вищого товарного сорту за ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб  Замовника у закупівлі овочів (цибулі ріпчастої) для належної організації харчування в геріатричному пансіонаті у 2024 році (лютий-квітень 2024 р.).

Замовник: Петриківський обласний геріатричний пансіонат

Код ЄДРПОУ: 03562589

Вид процедури: запит ціни пропозиції

 Ідентифікатор закупівлі: UA-P-2024-02-05-005441-a

 Предмет закупівлі: Цибуля ріпчаста, жовта, вищого товарного сорту. 

 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Цибулини повинні бути вагою не менше 0,120 кг та не більше 0,150 кг., сухі, чисті, цілі, не тріснуті, без механічних пошкоджень, не уражені хворобами та шкідниками, достатньої зрілості, без ознак гнилі, без зайвої зовнішньої вологи. Типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням. Не допускаються запарені, підмерзлі цибулини. Розмір цибулин за найбільшим поперечним діаметром не менше 5-6 см. Смак і запах – відповідає даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Фасування: сітки.

Очікувана вартість предмета закупівлі: складає 11500,00  грн. з ПДВ і визначена відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275) виходячи з моніторингу цін на ринку таких товарів. Під час визначення очікуваної вартості закупівлі Замовником проаналізовано інформацію про ціни даного товару, яку отримали: шляхом використання загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах компаній-виробників, великих торгівельних мереж м. Тернополя, ринках міста Тернополя); - інформації з електронної системи закупівель “ProZorro” (закупівель з аналогічним предметом закупівлі);- та виконання «Натуральних добових норм харчування в інтернат них установах для громадян похилого віку та інвалідів, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації сфери управління Мінсоцполітики», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. №324. 

Розрахунок проводиться на основі середньої річної кількості мешканців Петриківського обласного геріатричного пансіонату (180 чоловік), враховуючи добові норми харчування.

Необхідна кількість продукції:

 Цибуля ріпчаста, жовта, вищого товарного сорту: 500 кг.

 

Щодо розміру бюджетного призначення: відповідно до статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. При визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховуватись, зокрема виходячи із потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо.

У Петриківському обласному геріатричному пансіонаті затверджено кошторис на 2024 рік в якому, зокрема, передбачено видатки на продукти харчування.

 

 

Повний текст